Chcete si vzít půjčku? Nejdřív si proklepněte poskytovatele

Potřebujete si rychle finančně přilepšit, ale bankovní úvěry vás odrazují složitou administrativou, přísnými podmínkami, zdlouhavým vyřizováním a dalšími nevýhodami? Zejména v případě, že sháníte jen nižší obnos, v řádech stovek nebo tisíců korun, se budete muset obrátit na nebankovní instituci.

V čem mohou spočívat výhody nebankovní půjčky?

Zdá se vám týden před výplatou až příliš dlouhý? Narazili jste na parádní koupi, potřebujete rychle reagovat, ale nemáte prostředky? Chcete si udělat radost zájezdem nebo dovolenou a nemáte našetřeno? To jsou běžné případy, kdy se lidi ohlížejí po úvěrech, které jim banky zpravidla nenabídnou. U solidní nebankovní instituce si však můžete půjčit na cokoli (nikdo se vás na účel neptá), bez ručitele a bleskovou rychlostí.

Oblíbené jsou online a SMS půjčky

V dnešní době protkané internetem a mobilními technologiemi je nasnadě, že snadno sjednatelné online půjčky nebo úvěry přes SMS půjdou na odbyt. Vyřízení zabere sotva pár minut a peníze můžete mít na účtu třeba ještě tentýž den. Jak ale poznat, že získáváte kvalitní produkt od poctivé společnosti?

Zajímavý článek:  Půjčka Kimbi je rychlá, diskrétní a pohodlná

Máte finanční problémy? Vyzkoušejte opravdu rychlou online půjčku.

Zákony jsou přísnější

Zatímco ještě před pár lety nahrávala nejasná legislativa různým pochybným firmám a nesolidním poskytovatelům od roku 2016 se situace zlepšila. Došlo k mnoha důležitým úpravám, které kladou na bedra poskytovatelů vyšší zodpovědnost za klienta. Jednou z podmínek pro poskytovatele úvěrů je také získání licence ČNB. Udělení této licence není zdaleka samozřejmostí. Požadavky jsou naopak přísné a snadno oddělí seriózní společnosti od pochybných lichvářů a nesolidních firem. Pokud si chcete vzít i malou půjčku, ujistěte se, že společnost touto licencí disponuje.

Chcete si vzít půjčku? Nejdřív si proklepněte poskytovatele
Chcete si vzít půjčku? Nejdřív si proklepněte poskytovatele

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *