Euro Money Bills Cash Banknote  - moritz320 / Pixabay

Půjčky online, rychlé online půjčky, půjčky bez poplatků

Podnikáte ve stavebnictví, kdy z domu pracujete, občas i venku, a chtěli byste rozšířit svou firmu nákupem nových strojů nebo zařízení, které by pomáhaly rozvíjet Vaši firmu? Hledáte proto vhodnou finanční pomoc pro zajištění koupi těchto věcí? Touláte se internetem a snažíte se najít, co nejvýhodnější půjčku ušitou podle Vašich představ?

Rychlá nebankovní půjčka bez poplatků

Jak víte, na trhu se objevuje spousta společností, které poskytují možnost peníze půjčit, jsou to různé společnosti s různou tradicí. Naše společnost v tom oboru vyniká, ale proč bychom to měli být zrovna my? Dovolte nám se Vám představit – jsme společnost s lidským přístupem, která dbá o spokojenost našich klientů ve všech směrem. Svým klientům nabízíme produkty podle jejich představ a nemeškáme s jednáním.

Jaká je naše rychlá půjčka

Co konkrétně v oblasti finanční pomoci poskytujeme? Vy jakožto podnikatel si chcete na koupi nových strojů, ale tyto stroje jsou velice nákladné, a tak Vám nezbývá nic jiného než si půjčit. Proto my Vám poskytneme půjčku, která může nabýt hodnoty od 100.000,- Kč až do 50.000.000,- Kč. Vzhledem k tomu, že se jedná o podnikatelskou půjčku, neřešíme Vaše příjmy ani daňové přiznání. Současně s tím při jakékoli sjednané půjčce u nás, nedáváme věcem v registru dlužníků nějakou váhu.

Půjčky online, rychlé online půjčky, půjčky bez poplatků

Co je potřeba k tomu, abychom Vám půjčili? Jednoduše musíte půjčku zajistit nemovitostí, která může být i ve vlastnictví třetí osoby, tudíž Vám půjčku může zajistit Váš přítel či kamarád. O jakou nemovitost se smí jednat? Z praktického hlediska můžete ručit vším, co je zapsané na katastrálním úřadu, tím pádem bytem, domem, polem atd. Vyskytnou-li se nějaké právní vady typu exekuce nebo jiné na výpisu z katastru nemovitostí, tak tyto vady opravíme nebo je budeme akceptovat.

Rychlá nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti

Pomocí výše hodnoty zajištění Vám půjčíme peníze. Selsky řečeno Vám půjčíme tím víc, čím bude vyšší hodnota zajištění, ale nejvíce Vám můžete půjčit 80% z ceny nemovitosti. To v praxi znamená, že Vám půjčíme 1.600.000,- Kč, jestliže Vaše nemovitost má hodnotu 2.000.000,- Kč.

Jak probíhá sjednání výsledné půjčky online? Naše společnost na základě Vaší žádosti posoudí a nabídne klientovi produkt. Jestliže se tento produkt nebude klientovi zamlouvat a bude jej chtít zamítnout, tak jeho zamítnutí je bezplatné. Bezplatné je i to, když chcete po nás, abychom Vaši žádost zpracovali předem. Ke všem žádostem přistupujeme individuálně a nabízíme možnost poskytnout půjčku již do 3 dnů od podání Vaší žádosti.

Zajímavý článek:  Co jsou to půjčky bez registru
Coin Money Mexican Peso Currency - sebastianperezhdez / Pixabay
sebastianperezhdez / Pixabay

Rychlá půjčka na vyplacení nevýhodných půjček

Vyskytují se s tím u Vás i nějaké dluhy, kterých se chcete zbavit? V této souvislosti poskytujeme svým klientům okamžité vyplácení exekucí. Při jednání s exekutorským orgánem o výši dluhu se snažíme o jeho maximální ponížení. Naše společnost Vám posoudí nevýhodné půjčky, kdy v této skutečnosti jednáme s jejich věřiteli i vymáhací agenturou. Neboť díky dlouholeté praxi a mnoha získaným kontaktům se nám daří sjednávat lepší podmínky pro zaplacení dlužných částek. V nejtemnějších případech podáváme žalobu a vše řešíme právní cestou k Vašemu prospěchu.

Nebankovní konsolidace půjček

Při dluhu u několika společností nabízíme svým klientům tzv. konsolidovat půjčky. To v překladu znamená, že všechny Vaše půjčky sjednotíme do jedné a tím se dostaneme na zlomek splátky před konsolidací.

Případné problémy s dluhy máme vyřešeny, půjčku jste od nás dostali, ale vyskytl se problém ve splácení? Nezoufejte, v těchto skutečnostech preferujeme domluvu se svými klienty před vymáháním a tím zbytečným navyšováním dlužné částky. Nabízíme tedy možnost nastavení individuálního splácení, při kterém po určitou dobu splácíte pouze část splátky. Na druhé straně, kdy s pomocí naší půjčky Vaše firma začala prosperovat, a chcete půjčku zaplatit předem, tak můžete a tím i uspoříte budoucí úroky.

Naše společnost upřednostňuje domluvu se svými klienty ve všech směrech spojených s financování, neboť se vždy snažíme jednat k Vašemu prospěchu, abyste dosáhli toho, po čem toužíte.

Další výhodné půjčky

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *