Půjčka Kimbi je rychlá, diskrétní a pohodlná

Hledáte půjčku na míru, která by skákala přesně tak, jak vy pískáte? Záleží vám na transparentních a rovných podmínkách bez skrytých kliček a fíglů? Pak je nová půjčka Kimbi přesně pro vás. Své kořeny má v dlouhodobě stabilním a důvěryhodném lucemburském bankovnictví, takže skvěle poslouží i vám.

Pohodlně a rychle: to je hlavní heslo této půjčky. Cesta k jejímu získání je snadná. Vede přes jednoduchý formulář, který stačí vyplnit a počkat na jeho schválení. Tento proces se odehraje řádově do několika hodin a peníze můžete mít na účtu ještě tentýž den (v závislosti na tom, jaká je vaše banka). Peníze můžete využít na cokoli od nákupu vybavení domácnosti až po úhradu jiných dluhů, z nichž vám hrozí naskočení nepříjemného penále.

Půjčka Kimbi nemá přehnané nároky

V Lucembursku vědí, že moderní zákazníci vyžadují rychlý, pohodlný a diskrétní přístup (půjčka Kimbi patří pod společnost Zaplo Finance, jež je členem prestižní lucemburské společnosti 4finance Holding S. A.). Proto nabízí jednoduché vyřízení on-line jen při splnění několika jednoduchých podmínek:

  • dosažení 18. roku věku a občanství ČR
  • vlastnictví účtu u banky působící na území ČR
  • stabilní příjem
  • příznivou platební historii
Zajímavý článek:  Půjčka na auto může být výhodná

Ještě před poskytnutím půjčky musíte doložit dva doklady totožnosti (např. OP + pas nebo řidičský průkaz) a ověřit svůj účet zaslání 0,01 Kč na účet půjčky Kimbi. Poté už nestojí vašemu finančnímu zajištění vůbec nic v cestě.

Zároveň s poskytnutím půjčky získáte také přístup do svého Kimbi profilu, kde je možné pohodlně upravovat dobu splácení, navýšení půjčky a další parametry bez nutnosti podávání další žádosti. Půjčka Kimbi vám také vždy připomene, blížící se termín splatnosti. Nehrozí vám tedy žádné penále za přehlédnutí v kalendáři. Férovost, transparentnost a  flexibilita – to jsou hlavní hesla půjčky Kimbi. Vyzkoušejte a uvidíte sami. Vstřícné jednání je zaručeno.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *