Na co všechno si mohu půjčit u Home Creditu?

weinstock / Pixabay

Dostali jste se do finanční tísně, nebo si prostě chcete dopřát koupi něčeho dřív, než si našetříte? Potřebujete si půjčit peníze? V současné době není problém si vzít půjčku na auto, dům, rekonstrukci, vybavení bytu, vyplacení dědiců i na exotickou dovolenou. U Home Creditu si lze půjčit peníze na cokoliv – důvod půjčky je vaše soukromá věc, nikdo ji nebude zkoumat. Můžete si půjčit u Home Creditu a to velmi jednoduchým způsobem.

Půjčka rychle a snadno

Home Credit půjčka je dostupná pro všechny plnoleté lidi s pravidelným příjmem a schopností splácet domluvené sumy v termínu. Překážkou při posuzování půjčky není ani vyšší věk žadatelů a mohou ji dostat i senioři. K vyřízení půjčky budete potřebovat dva doklady totožnosti. Jedním z nich je u občanů ČR platný občanský průkaz. Dalším dokladem se může stát řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list nebo zbrojní průkaz.

U zaměstnanců nebo OSVČ jsou vyžadovány také údaje o firmě – přesný název, adresa, IČO a telefon. K poskytnutí půjčky nemusíte shánět žádné ručitele a ani se neplatí žádné poplatky předem.

Pořizujte na splátky

Home Credit má navázanou spolupráci s mnoha obchody a vy si díky tomu můžete pořídit zboží na splátky. Nákup na splátky probíhá přímo v obchodě. Tam si vyberete zboží, které  chcete, a obchodník s vámi sepíše žádost o půjčku. Při kladném vyřízení podepíšete úvěrovou smlouvu, kde bude uveden datum splatnosti a částka. Vy si zboží odvezete hned domů a poté se vrhnete na splácení.

Zajímavý článek:  Chcete si vzít půjčku? Nejdřív si proklepněte poskytovatele

Koupit si můžete dokonce i auto na splátky. Vše je jednoduché. Vyberete si oblíbený model auta u jednoho z více jak 400 prodejců a vezmete si na něj úvěr Ideal Credit. Tento úvěr se poskytuje fyzickým i právnickým osobám v částce od 30 000 Kč. Doba splácení je v rozmezí od dvou do sedmi let. Tímto způsobem si můžete koupit osobní a užitková vozidla do 3,5 tuny. Výše splátek je flexibilní a řídí se splátkovým kalendářem.