Půjčky bez registru a poplatků

V dnešní době je čím dál tím těžší půjčit si peníze. V době krize si banky dávají větší pozor a své potencionální klienty důkladně prověřují. Banky totiž při schvalování půjčky mimo jiná kritéria také nahlíží do registru dlužníků. V něm jsou vedeni všichni lidé, kteří někdy měli problémy se splácením jiných půjček, účtů za telefon a podobně.

Ti, kdo mají v době žádosti o půjčku problémy se splácením jiné půjčky, od banky peníze nedostanou. Někdy ale stačí, když jste měli v minulosti problémy se splácením, platili jste pozdě a podobně, a i když už máte vše v současné době v pořádku, banka vás může vidět jako nedůvěryhodného klienta a peníze vám nepůjčí.

Tomuto problému se dá vyhnout využitím nebankovních společností, které do registru nenahlížejí. Tuto výhodu nabízí naprostá většina nebankovních poskytovatelů půjček. Pro vás to znamená, že i když máte u jiné finanční společnosti nesplacený dluh nebo platíte pozdě účty za telefon, nebrání vám to v získání půjčky.

fotometin / Pixabay

Chcete půjčky bez registru a poplatků?

Měli byste vědět, že se vyplatí hledat, rozmýšlet a porovnávat. Když už se rozhodnete pro využití nebankovních služeb, vybírejte opravdu pečlivě. Na českém trhu se to jen hemží různými poskytovateli a kolikrát mají úplně odlišné podmínky.

Zajímavý článek:  Kdo mi půjčí v Praze

Výhodné je hledat půjčky bez registru a poplatků. V případě této kombinace společnosti nenahlížejí do registru a ještě nezaplatíte žádné poplatky, které se u jiných neseriózních poskytovatelů mohou vyšplhat do výše tisíců korun. Pak už jen stačí porovnat výši RPSN u jednotlivých společností, zjistit, jestli to, co inzerují je pravda a můžete zažádat o půjčku.

Ale pozor ani nebankovní společnosti, které do registru nenahlížejí, vám půjčku nedají jen tak. Vždy je potřeba nějaká záruka nebo stálý příjem.

Před podepsáním smlouvy by vám měl poskytovatel nabídnout dostatek času na důkladné pročtení smlouvy a musí vám pravdivě odpovědět na všechny vaše otázky. Nikdy se nevyplácí podpis uspěchat. Čtěte veškeré informace i ty malým písmem a pod čarou.