Cetelem půjčka je zárukou férovosti

Známou společností na českém trhu je Cetelem, poskytovatel nebankovních úvěrů a dalších finančních produktů, s tradicí více než patnácti let. Je dceřinou společností francouzské banky s dlouhým názvem BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE a v současnosti působí asi ve třiceti zemích světa a to na čtyřech kontinentech.

Cetelem půjčka je záruka důvěryhodnosti

Vzhledem k tomu, že společnosti Cetelem je veřejně známou a světově proslulou společností, zakládá si na důvěryhodnosti, kterou se nejen pyšní, ale může i prokázat díky úspěchům ze soutěží a anketách ohledně půjček a dalších finančních úvěrů. Společnost Cetelem nabízí řešení financování nákupu jak ojetého, tak nového vozu, řadu pojištění, nákupy na splátky, kreditní karty, ale nejžádanější je osobní Cetelem půjčka.

Zajímavý článek:  Kdo mi půjčí v Praze

Osobní Cetelem půjčka

Podrobně propracovaná nabídka půjček od společnosti Cetelem se rozděluje podle zaměření a to jak na půjčku Cetelem na cokoli, dále pak účelnou půjčku na koupi ojetého nebo nového vozu, nákup nábytku a jiných záležitostí, které se týkají bydlení, takže nákup nemovitosti, anebo její rekonstrukce.

jarmoluk / Pixabay

Opravdové půjčky

V závislosti na druhu zaměření se poskytují určité částky financování, které jsou omezené, ale vždy v řádu stovek tisíců korun. Půjčky Cetelem jsou obecně vysoké, financovat z nich lze náročné projekty, a proto samozřejmostí při vyřizování je nutnost doložit svůj příjem.

On-line kalkulačka

Při zvažování, kterou půjčku od Cetelemu si vybrat na daný typ financování spolu s potřebou výší úvěru, pomůže on-line kalkulačka na oficiálních stránkách Cetelemu, kde si navolíte potřebné parametry a nezávazně je vám s okamžitostí vypočítána měsíční splátka.

U půjček Cetelem se také často poskytují i akční ceny, obvykle úrokové sazby, ale i akční ceny samotných splátek. Poctivé zákazníky, jež pravidelně a řádně splácejí, dokážou také významně odměnit.

Zajímavý článek:  Účelové půjčky - co jsou a kde o ně zažádat?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..