Cetelem půjčka je zárukou férovosti

Známou společností na českém trhu je Cetelem, poskytovatel nebankovních úvěrů a dalších finančních produktů, s tradicí více než patnácti let. Je dceřinou společností francouzské banky s dlouhým názvem BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE a v současnosti působí asi ve třiceti zemích světa a to na čtyřech kontinentech.

Cetelem půjčka je záruka důvěryhodnosti

Vzhledem k tomu, že společnosti Cetelem je veřejně známou a světově proslulou společností, zakládá si na důvěryhodnosti, kterou se nejen pyšní, ale může i prokázat díky úspěchům ze soutěží a anketách ohledně půjček a dalších finančních úvěrů. Společnost Cetelem nabízí řešení financování nákupu jak ojetého, tak nového vozu, řadu pojištění, nákupy na splátky, kreditní karty, ale nejžádanější je osobní Cetelem půjčka.

Osobní Cetelem půjčka

Podrobně propracovaná nabídka půjček od společnosti Cetelem se rozděluje podle zaměření a to jak na půjčku Cetelem na cokoli, dále pak účelnou půjčku na koupi ojetého nebo nového vozu, nákup nábytku a jiných záležitostí, které se týkají bydlení, takže nákup nemovitosti, anebo její rekonstrukce.

jarmoluk / Pixabay

Opravdové půjčky

V závislosti na druhu zaměření se poskytují určité částky financování, které jsou omezené, ale vždy v řádu stovek tisíců korun. Půjčky Cetelem jsou obecně vysoké, financovat z nich lze náročné projekty, a proto samozřejmostí při vyřizování je nutnost doložit svůj příjem.

Zajímavý článek:  Jaké jsou možnosti půjček v roce 2015? Prozradíme vám to!
On-line kalkulačka

Při zvažování, kterou půjčku od Cetelemu si vybrat na daný typ financování spolu s potřebou výší úvěru, pomůže on-line kalkulačka na oficiálních stránkách Cetelemu, kde si navolíte potřebné parametry a nezávazně je vám s okamžitostí vypočítána měsíční splátka.

U půjček Cetelem se také často poskytují i akční ceny, obvykle úrokové sazby, ale i akční ceny samotných splátek. Poctivé zákazníky, jež pravidelně a řádně splácejí, dokážou také významně odměnit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *