Rychlá SMS půjčka na účet

Poskytovatelů SMS půjček je u nás stále více a více. Ne každá ze společností, která tyto půjčky ovšem nabízí, vám půjčí převodem na bankovní účet. Tento způsob je ale mezi klienty právě ten nejvyhledávanější, protože je to nejrychlejší cesta k tomu, jak získat chybějících několik tisíc korun během několika minut či hodin.

Rychlá SMS půjčka na účet pro stálé klienty je nabízena například společností Ferratum Czech, která patří mezi ověřené a velmi využívané poskytovatele těchto úvěrů. Noví klienti si zde však musí vzít SMS půjčku na složenku pro ověření jejich identity. Výhodou je však to, že jako noví klienti máte u Ferratum půjčku do 3000 Kč zdarma, bez navýšení.

Jestliže si chcete vzít úvěr a získat tak půjčku 1000 ihned na účet, lze se obrátit na nabídku firmy Perfect Money. Ta se řadí mezi české poskytovatele těchto krátkodobých úvěrů a půjčí například i těmto skupinám obyvatel:

  • Půjčky studentům
  • Půjčky pro nezaměstnané
  • Půjčky pro matky na mateřské dovolené
  • Půjčky pro důchodce

Jestliže tuto společnost ještě neznáte a rádi byste využili jejich nabídky, můžete si podat žádost pouze o půjčku do výše 2000 Kč. Jakmile však splatíte tuto první půjčku, můžete si podat žádost o úvěr v hodnotě vyšší. Při třetí půjčce vám pak Perfect Money umožní opakovaně si brát jejich půjčku až v hodnotě 5000 Kč.

Zajímavý článek:  Srovnání kreditních karet

Žádost si podáváte vždy na webu tohoto poskytovatele anebo přes SMS zprávu. Není potřeba vyplňovat mnoho údajů, celý proces je rychlý a vše lze mít hotovo během několika málo minut.

Jestliže vám chybí pár tisíc před výplatou nebo jiné situaci, můžete malé SMS půjčky od Perfect Money využít právě na to. Celý proces sjednání úvěru je průhledný a jedná se o ověřenou společnost, takže se nemáte čeho obávat.

Broadmark / Pixabay