Jaké jsou možnosti půjček v roce 2015? Prozradíme vám to!

Vaše finanční situace je bezútěšná a jediným východiskem z ní je nějaká forma půjčky? Pak nepřestávejte číst následující řádky, na kterých vás seznámíme s několika tipy na finanční produkty, se kterými se v roce 2015 setkáte u bankovních i nebankovních společností.

Bankovní nebo nebankovní půjčky?

Drtivá většina zájemců o půjčku míří v první řadě do banky. Zde je ovšem podrobena důkladnému výslechu ze strany bankovního úředníka, který zkoumá jeho finanční minulost i současnost, registr dlužníků, výši platu a další faktory. Řada žadatelů o půjčku z banky odchází s nepořízenou a jejich jedinou záchranou jsou půjčky nebankovního charakteru, které si rozebereme níže.

Nebankovní půjčky bez registru

Asi nejčastějším důvodem pro zamítnutí půjčky v bance je záznam klienta v registru dlužníků. Pro tyto zájemce o finanční injekci jsou i v roce 2015 připraveny nebankovní půjčky bez registru, u kterých není aktivní záznam překážkou.

Nebankovní půjčky bez poplatku

Také v roce 2015 se můžete setkat se společnostmi, jež nabízejí sjednání půjčky bez poplatku za vyřízení či poskytnutí. I v tomto případě se jedná o produkt nebankovních společností, k nimž míří stále více klientů.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Jak již samotný název tohoto produktu napovídá, jedná se o finanční produkt, u kterého nehraje žádnou zásadní roli výše vašeho příjmu. Ať jste maminka na mateřské dovolené, důchodce nebo živnostník, vaše šance na sjednání půjčky bez doložení příjmu jsou stále stejně vysoké.

Zajímavý článek:  Dosáhnu na osobní bankrot?

Půjčky od soukromých osob

Tyto půjčky patří zpravidla k těm nejrizikovějším a o jejich sjednání byste proto měli uvažovat v krajní nouzi. Právě mezi soukromými poskytovateli půjček se totiž nachází mnoho podvodníků, kteří vás okradou o peníze i důvěru.

Online půjčky a SMS půjčky

Drtivá většina bank i nebankovních společností nabízí možnost sjednat půjčku prostřednictvím svých internetových stránek. Tento způsob je velmi rychlý a neobyčejně komfortní. Stačí pár kliknutí a peníze můžete mít na svém účtu během několika mála hodin.

shotput / Pixabay

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *