Krátkodobé půjčky pomohou zajistit vaši finanční situaci

PublicDomainPictures / Pixabay

Ne každý úvěr vás musí nutně zadlužit na několik desítek. Existují krátkodobé půjčky, které splatíte do několika měsíců, popřípadě několika málo let. Takový je i bezúčelový úvěr od nebankovní společnosti AsisTeam s.r.o. Ten má splatnost maximálně dva roky, takže nehrozí žádné dlouhé zadlužení. Naopak, s jeho pomocí se můžete vyvázat ze svých pohledávek, můžete vyplatit exekuci či překonat překlenovací období při refinancování.

Nebankovní společnosti mají i v současné době různou úroveň. Musíte si tedy vybrat takovou, která má dobré reference a služby, které nabízí, odpovídající přesně vašim potřebám. AsisTeam s.r.o. je zavedená společnost, která je přímým poskytovatelem úvěrů, takže se nemusíte bát, že by portfolio jejich služeb nebylo dobře nastavené pro klienty. Stovky uzavřených úvěrových smluv a spokojenost lidí, kteří úvěry čerpají, je toho ostatně přímým dokladem. Máte zde tedy garanci profesionálního jednání.

Jaký úrok je tedy vlastně na tomto produktu nastaven? Začíná na 18% p. a. a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti.  Doba splatnosti je maximálně dva roky a výše čerpaných prostředků může být až 50% z hodnoty zastavené nemovitosti. Jak vidíte, vše je jasně dané, nikde není žádný háček, ani ono obligátní „ale“, které se objevuje u spousty nabídek, které se na první pohled tváří jako výhodné. Při využití služeb od AsisTeamu s.r.o. nebudete muset čelit žádným nepříjemným překvapením. Míru RPSN budete znát samozřejmě také předem, stejně tak, jako úrok, který bude po celou dobu splácení fixní. Jakmile smlouvu uzavřete, nebudete muset prostě čelit žádným nepříjemnostem, nic vás během splácení nepřekvapí. Jistota a stabilní podmínky jsou hlavní předností finančních produktů AsisTeamu s.r.o. Kontakty naleznete snadno prostřednictvím webových stránek či facebookového profilu společnosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *