Vybíráte nebankovní půjčku?

Pokud máte v plánu si půjčit peníze formou půjčky od někoho, kdo se na půjčování finančních prostředků zaměřuje, máte dvě možnosti a to buď vybrat si úvěr u některé z banky anebo se porozhlédnout v nebankovním sektoru. Právě nabídkám od nebankovních společností se budeme věnovat v tomto článku. Pokud vybíráte nebankovní půjčku, bude vám inspirací právě tento článek.

V nebankovním sektoru existuje několik druhů poskytovatelů a jejich úvěrových produktů. Formou spotřebitelských úvěrů můžete financovat svoje nákupy a splácet je postupně, díky půjčce na auto si zase můžete vzít úvěr a usnadnit si tak financování nového vozidla.

Kromě známých ověřených nebankovních společností jaké jsou Cetelem, Provident Financial, Cresco Group s.r.o. anebo Home Credit v nebankovním sektoru funguje také mnoho menších firem, které nabízí poněkud jiný typ úvěru.

Jedná se o poskytovatele malých krátkodobých půjček, která jsou většinou v hodnotě maximálně 5000 nebo 10 000 Kč. Lidí tyto krátkodobé půjčky využívají před výplatou, když jim chybí finanční prostředky na zaplacení složenek či jiných výdajů, které je potřeba vyřídit.

Zajímavý článek:  Sjednejte si půjčku online – jde to rychle a jednoduše

Formou těchto půjček si lze snadno půjčit 1000 – 10 000 Kč bez nejrůznějších formalit, které po vás budou chtít v bance. K získání krátkodobé půjčky není většinou potřeba doložení příjmů, čisté registry dlužníků. U mnoha poskytovatelů není také vyžadování registrační ověřovací poplatek 1 Kč předem.

Tyto půjčky jsou ideální pro ty, kteří si chtějí celý proces sjednání vyřídit pohodlně z domova a chtějí mít peníze co nejrychleji na účtě.

Díky tomu, že si lidé často půjčují méně než 5000 Kč není často ani potřeba žádná smlouva o půjčce a peníze tak obdržíte i bez toho, aniž byste museli něco podepisovat a posílat poštou.