Půjčky bez ručitele – nebankovní produkt, který oceníte

geralt / Pixabay

Pokud jste se dostali do finanční tísně, jistě řešíte, jakým způsobem se dostat z jejich pevných svárů. Řešení je dvojího způsobu. Buďto živořit a žít i nadále od výplaty k výplatě, nebo zažádat o půjčku některou z bankovních, či nebankovních institucí.

Pokud se rozhodnete využít služeb bank, připravte si výpis z rejstříku trestů, doklad o výši svých příjmů a v neposlední řadě ručitele, který se za váš závazek zaručí. Přísné podmínky pro poskytnutí nejrůznějších bankovních půjček vás mohou odradit a v krajním případě může být žádost o půjčku nenávratně zamítnuta. Co v takovém případě dělat si popíšeme na následujících řádcích.

Když vám banka odmítne půjčit

Nesehnali jste ručitele? Nemáte nemovitost, kterou byste mohli poskytnout jako zástavu? Nebo je váš příjem nedostatečný? Problémy mohou banky vidět i ve vašem ne příliš uspokojivém splácení předchozích úvěrů a zkrátka se rozhodnou, že vám žádnou další půjčku nepovolí.

A právě tehdy se dostávají ke slovu nebankovní půjčky bez ručitele. Taková okamžitá půjčka bez ručitele může efektivní cestou vyřešit vaše problémy s nedostatkem financí. Bez ručitele si můžete u bank ve většině případů půjčit 200 – 300 tisíc Kč, u nebankovních institucí se tato částka zastavila přibližně na 100 000 Kč.

Zajímavý článek:  Půjčky do 100 000 na bydlení i cestování

Nechci prokazovat svůj příjem. Mám nárok na Půjčky bez ručitele?

V případě, kdy nechcete prokázat dosavadní a předpokládaný příjem, banka vám s největší pravděpodobností nepůjčí. I zde se však nabízí nebankovní produkt s názvem půjčka bez udání příjmu, se kterou můžete získat nemalý finanční obnos, který vám bude poskytnut v rozmezí několika hodin.

O půjčku lze zažádat prostřednictvím formuláře, který je volně přístupný na internetu. Dobře zvolená půjčka dokáže vyřešit také vaši bezútěšnou . Požádejte o pomoc banku nebo nebankovní instituci a potěšte nejen sebe, ale také svou peněženku.