Zpětné odkazy pro Váš web

Zpětné odkazy pro Váš web

V dnešní době, kdy každá firma má své internetové stránky, je velmi obtížné mezi nimi vyniknout. Ale právě web je to, kde většina potencionálních zákazníků shání informace a podle čeho se rozhoduje. Jistě platí, že čím více návštěv na vašem webu, tím více návštěvníků. Velmi důležitým prostředkem pro zvýšení návštěvnosti, je jistě pozice ve vyhledávačích. O tu usiluje ale skoro každý. Proto je dobré si návštěvnost zvedat ještě jinými způsoby. Jedním z těch velmi úspěšných je také linkbuilding.

Zajímavé články vytvořené na míru

Linkbuilding spočívá v tvorbě zpětných odkazů, které potencionální klient nalezne v zajímavých PR článcích. Tyto články jsou umisťovány na různé weby, aby zaujmuli i ty, kteří dříve nepřemýšleli o tom, že by Vaše služby hledali. Po přečtení těchto článků se to však může změnit. Naše PR články dělíme zpravidla na:

  • Revoluční PR články – neexistuje zde žádné kopírování. Každému klientovi vytváříme originální články s vhodně zvoleným klíčovým slovem. Nesetkáte se tak s problémem duplicity textů.
  • Tematické PR články – obsah a zpracování článků bývá zpravidla stejné, jako u revolučních. Rozdíl je však v jejich umístění. Tematické články se těší většímu efektu, díky umístění na weby se související tématikou. Ty také navštěvuje větší množství Vašich potencionálních klientů.
Zajímavý článek:  Půjčky online, rychlé online půjčky, půjčky bez poplatků

Tato forma marketingu je v dnešní době velmi efektivní. Pokud je PR článek dobře zpracovaný, může být jeho efekt skutečně závratný. Největšího efektu však dosáhnete pravidelným publikováním dalších článků.

Jestliže Vás zajímá, jak co nejlépe vyniknout mezi konkurenčními weby, neváhejte se obrátit na firmu SEOlight. S radostí Vám nabídneme i další možnosti našich služeb, které povedou k zlepšení pozice na internetu, vyššímu počtu návštěvníků a tím i Vašich zakázek.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *