Nebankovní půjčky pomohou vyplatit také exekuce

O nebankovních půjčkách toho bylo napsáno již poměrně dost. Obecně lze říci, že se jedná o finanční výpomoc, pro kterou nejčastěji saháme v případě, že se nám nedostane pomoci prostřednictvím bankovní instituce. Získat půjčku v bance totiž není ani trochu jednoduché.

Bankovní úředník zkoumá vaše příjmy, bonitu i registry dlužníků. Pokud vás neshledá oprávněným žadatelem, nezbyde vám nic jiného, než využít nebankovní půjčky. Ty však s sebou nesou celou řadu výhod.

Nebankovní půjčky – seznamte se, prosím

Jak již samotný název produktu napovídá, jedná se o produkt, který poskytují nebankovní společnosti. Ty jsou ke svým klientům zpravidla vstřícnější, než banky a bankovní úředníci. Výhody nebankovních půjček jsou více, než zajímavé. Nejen, že vám zde mohou půjčit i tehdy, máte-li záznam v registru dlužníků, ale také například v situaci, kdy jste přišli o práci nebo je váš příjem nedostatečný a banka vám z tohoto důvodu nepůjčí.

Další výhodou, kterou nebankovní půjčky skýtají, je skutečnost, že peníze na svém účtu můžete mít takřka okamžitě. O půjčku lze zažádat prostřednictvím internetového formuláře, který se nachází na stránkách společnosti, přes telefon nebo přímo na pobočce daného poskytovatele.

Zajímavý článek:  ZUNO banka vám půjčí na cokoli
PublicDomainPictures / Pixabay

Hrozí vám exekuce? Nezoufejte!

Pokud jste si nabrali více půjček, než jste byli doposud schopni splatit a ve schránce se vám hromadí jedna upomínka za druhou, dříve nebo později vám začne hrozit exekuce. Pokud jste problém nechali zajít tak daleko, mnoho možností řešení již nemáte.

Pomoci by vám však mohl speciální druh půjčky, která slouží k vyplacení exekuce. Tuto půjčku nabízí řada nebankovních poskytovatelů, mezi kterými se nachází například také významná finanční skupina ACEMA Credit, jež vám může poskytnout finanční výpomoc ve výši 100 000 až 5 000 000 Kč.