Nebankovní půjčky pomohou vyplatit také exekuce

O nebankovních půjčkách toho bylo napsáno již poměrně dost. Obecně lze říci, že se jedná o finanční výpomoc, pro kterou nejčastěji saháme v případě, že se nám nedostane pomoci prostřednictvím bankovní instituce. Získat půjčku v bance totiž není ani trochu jednoduché.

Bankovní úředník zkoumá vaše příjmy, bonitu i registry dlužníků. Pokud vás neshledá oprávněným žadatelem, nezbyde vám nic jiného, než využít nebankovní půjčky. Ty však s sebou nesou celou řadu výhod.

Nebankovní půjčky – seznamte se, prosím

Jak již samotný název produktu napovídá, jedná se o produkt, který poskytují nebankovní společnosti. Ty jsou ke svým klientům zpravidla vstřícnější, než banky a bankovní úředníci. Výhody nebankovních půjček jsou více, než zajímavé. Nejen, že vám zde mohou půjčit i tehdy, máte-li záznam v registru dlužníků, ale také například v situaci, kdy jste přišli o práci nebo je váš příjem nedostatečný a banka vám z tohoto důvodu nepůjčí.

Zajímavý článek:  Jaké jsou možnosti půjček v roce 2015? Prozradíme vám to!

Další výhodou, kterou nebankovní půjčky skýtají, je skutečnost, že peníze na svém účtu můžete mít takřka okamžitě. O půjčku lze zažádat prostřednictvím internetového formuláře, který se nachází na stránkách společnosti, přes telefon nebo přímo na pobočce daného poskytovatele.

PublicDomainPictures / Pixabay

Hrozí vám exekuce? Nezoufejte!

Pokud jste si nabrali více půjček, než jste byli doposud schopni splatit a ve schránce se vám hromadí jedna upomínka za druhou, dříve nebo později vám začne hrozit exekuce. Pokud jste problém nechali zajít tak daleko, mnoho možností řešení již nemáte.

Zajímavý článek:  Nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku

Pomoci by vám však mohl speciální druh půjčky, která slouží k vyplacení exekuce. Tuto půjčku nabízí řada nebankovních poskytovatelů, mezi kterými se nachází například také významná finanční skupina ACEMA Credit, jež vám může poskytnout finanční výpomoc ve výši 100 000 až 5 000 000 Kč.