Půjčka přes internet – pozor na postupně uvadající krásu

Půjčka přes internet je svůdně jednoduchá. V klidu a pohodlí si můžete během jediného večera porovnat nejrůznější nabídky a online si zažádat o nejvýhodnější půjčku.  Tuto službu nabízejí zejména nebankovní společnosti, ale i některé banky. Má to však svá úskalí, protože mnoho společností včetně klasických bank pojímá své webové stránky spíše jako reklamu než informační servis. Velmi často se tak můžete v praxi setkat s tzv. metodou postupně uvadající krásy.

V čem spočívá? Banka vás například naláká na nízký úrok

Zažádáte si u ní o půjčku přes internet, ale během vyřizování žádosti se dozvíte, že tento úrok je sice bezkonkurenčně báječný, neplatí však pro vás. Nebo vám nepůjčí částku v potřebné výši, protože vzhledem ke svým příjmům a celkové situaci zkrátka patříte do jiné skupiny zákazníků.

Nebankovní společnosti za vámi zase mnohdy vyšlou svého zástupce, který vám mezi dveřmi předloží k podpisu smlouvu. Když si vezmete lupu, dost pravděpodobně se v odstavci vytištěném tím nejdrobnějším písmem dočtete mnohé překvapující věci. Třeba to, že jste se důkladně seznámili s obchodními podmínkami a s ceníkem, které jste nikdy neviděli. Pokud dostanete možnost si oba dokumenty prostudovat, odhalíte mnohé své povinnosti, o kterých dosud nebyla řeč. Z poplatků vám pak rovnou přeběhne mráz po zádech.

U půjček přes internet je základem najít solidní úvěrovou společnost

Zdaleka už neplatí, že banky jsou levnější a férovější než nebankovní společnosti. Zajímavým tipem je například Hypopůjčka od společnosti TGI Money a. s., která v sobě spojuje mnoho klíčových předností.  Hypopůjčka je snadno dostupná americká hypotéka bez registru a bez poplatku předem, a to s nižším úročením, než jaké je nabízeno u standardních spotřebitelských úvěrů nebo kreditních karet.

Díky až dvacetileté splatnosti si můžete na úvěrové kalkulačce sami nastavit vyhovující výši splátek. A to nejdůležitější – společnost TGI Money si na svém férovém a vstřícném přístup opravdu zakládá. Veškeré jednání probíhá za transparentních podmínek, nic vám nebude zatajeno. Stačí vyplnit online formulář žádosti a do 24 hodin vám společnost potvrdí, zda vám půjčka byla předběžně schválena.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *