ZUNO banka vám půjčí na cokoli

Předvánoční nákupní horečka je v plném proudu. Z každé druhé výlohy se na nás usmívá šťastně vypadající Santa Claus, ze všech stran nás bombardují nejrůznější reklamy, slevy a akční letáky na www.mrtriska.com, ve snaze nalákat nás na „zaručeně výhodný“ nákup (nejen) vánočních dárků. Tuto skutečnost nejčastěji pociťují právě naše peněženky a bankovní konta, která ve většině případů zejí po každých vánocích prázdnotou.

Nemáte na nákup vánočních dárků nebo potřebujete pokrýt různorodé výdaje, na které před nebo po Vánocích prostě nezbylo? Zbavte se předsudků a využijte výhod, které přináší půjčka od ZUNO banky.

O ZUNO banka ve zkratce

Tato banka působí na českém trhu poměrně krátkou chvíli. I přesto si již získala silnou základnu spokojených klientů, kteří využívají jejich zajímavých služeb. S půjčkou od ZUNO banky zaplatíte vše od měsíčního nájemného, přes vánoční dárky, až po dětské obědy ve školních jídelnách nebo nenadálé výdaje spojené se zdravotní péčí. Největší výhodou půjček od této bankovní instituce je její bezplatné zprostředkování i vedení. U ostatních bank můžete počítat s poplatkem za zprostředkování nebo vedení úvěru. ZUNO banka vám však nabízí půjčku zcela ZDARMA!

Zajímavý článek:  Šetřete váš čas i peníze a půjčte si online

Jaké jsou podmínky získání úvěru nebo půjčky?

I zde však existují jisté podmínky, které je nutno před schválením úvěru splnit. První podmínka se týká věku, od kterého můžete půjčku čerpat. U Zuno banka je tato hranice stanovena na 21 let. Půjčka vám také nebude poskytnuta v případě, že máte více, než 65 let. Jestliže jste OSVČ, posouvá se věková hranice na 25 let.

Další podmínkou je pravidelný měsíční příjem dosahující minimální hranice 10 000 Kč (čistého). Pokud tyto podmínky splňujete, můžete si půjčit finanční částku pohybující se v rozmezí od 30, do 500 tisíc korun. Půjčka je bezúčelová, půjčit si tedy můžete na téměř cokoliv.

geralt / Pixabay