Postačí vám k překlenutí měsíce půjčka 10 000 Kč?

Zvyšování DPH, zdražování cen energií i stále vyšší poplatky za zdravotní péči nebo vzdělání. To je jen zlomek nákladů, které se odrážejí v našich měsíčních účtech. Žijete od výplaty k výplatě a hrozíte se situací, které vyžadují operativní finanční řešení? Pokud se před výplatou dostanete do nepříjemné finanční situace, sáhněte po půjčce menšího rozsahu.

Kde hledat pomoc v nesnázích? Pomůže půjčka 10 000 Kč

Taková půjčka 10 000 Kč v Praze je nejen snadno dostupné, ale také nejsou zatíženy příliš vysokým úrokem. Navíc takovou půjčku splatíte, aniž byste řekli švec. S půjčkou do deseti tisíc se nemusíte obávat budoucnosti, vypůjčené finanční prostředky splní svůj účel a jejich navrácení je otázkou několika dní, maximálně měsíců.

O vyřízení půjčky můžete požádat bankovní dům nebo nebankovní instituci, která se nachází ve vašem okolí. U banky to budete mít se získáním prostředků poměrně složité – musíte dokázat výši svých příjmů, banka prozkoumá vaši bonitu i to, zda jste neměli v minulosti se splácením půjčky, úvěru nebo hypotéky problémy. Pokud se vaše jméno nachází v registru dlužníků, na schválení žádosti zapomeňte.

Zajímavý článek:  Dosáhnu na osobní bankrot?

Nebankovní půjčky jsou mnohem dostupnější

To se ale netýká nebankovní půjček. Půjčka 10 000 Kč může být poskytnuta všem bez rozdílu. Stačí doložit platný průkaz totožnosti a své peníze můžete mít v rukou nebo na bankovních účtech za pár dní. U nebankovních subjektů většinou nenarazíte ani v případě, že máte záznam v registru dlužníků nebo nechcete prokazovat svou bonitu.

Existují také expresní půjčky, které se nejčastěji vztahují právě na nižší sumy, které můžete čerpat do 24 hodin od podání žádosti. Žádost o poskytnutí půjčky je většinou zveřejněná na internetu a její vyplnění je otázkou několika mála minut. Následně vás budou kontaktovat zástupci pobočky s detailnějšími informacemi.

AlexanderStein / Pixabay